Online Para Kazanın Test Web SiteleriSahte çevrimiçi iş fırsatlarıyla dolu bir dünyada, sağlıklı bir yan maaş kazanmak için başa çıkabileceğiniz bazı gerçek internet sorunları olduğunu anlamak iyidir. Web sitesi testi özel bir sorundur. Hiç denemediyseniz, şimdi ne olduğunu, potansiyel olarak ne kadar kazanabileceğinizi ve başlamak için size kimin ödeme yapacağını öğrenmek için iyi bir zaman.

Web sitesi testi tam olarak nedir?

Web sitesi testi, bir markayla doğrudan ilişkisi olmayan kişilerin, web sitesinin özellikleri hakkında fikir almak ve itiraz göndermek için markanın web sitesini kullanmak, erişmek ve araştırmak için zaman harcadığı için oldukça basit bir fikirdir. Web sitesi testi, web sitelerinin büyük ve küçük markaların çevrimiçi müşterilere ulaşma, katılma ve dönüştürme becerilerinde önemli bir rol oynadığı günümüz pazarında paha biçilmezdir. Bir web sitesine sahip olmak yeterli değildir. Web sitesinin, harika marka ilişkilerini teşvik edecek ve sonuçta kazançlı dönüşümlere yol açacak şekilde genişletilmesi gerekiyor.

Markaların web tasarımı ve geliştirmeye yatırdıkları zaman ve para miktarına baktığınızda, neden bu kadar çok test ettiklerini görebilirsiniz. Her senaryo farklı olsa da, ısmarlama bir web sitesi geliştirmenin bazı ortalama maliyetleri şunlardır:

Küçük İşletme Web Sitesi: 2.000 – 8.000 ABD Doları

Orta ölçekli kurumsal web sitesi: 10.000-25.000 ABD Doları

E-ticaret web sitesi: 5.000 – 40.000 ABD Doları

Büyük kurumsal web sitesi: 25.000 – 40.000 ABD Doları

Ve bu sadece kalkıp çalışmanın maliyeti. Alan adları, SSL sertifikaları, web sitesi barındırma, içerik yönetim sistemi, devam eden web tasarımı, reklamcılık ve optimizasyonun ekstra maliyetini koyduğunuzda, normal maliyet ayda binlerce dolar olabilir. Tabii ki, bir şirket bir siteye yatırım yaparsa, çalıştığından emin olmak isterler. Bir web sitesinin ne kadar iyi performans gösterdiğini belirlemek için birkaç yönteminiz var, ancak hiçbir şey kullanıcı testinin ham, filtrelenmemiş doğasını geçemez.

Test web siteleri oluşturmaya ne kadar yardımcı olabilirsiniz?

Doğrudan bir noktaya değinelim: En azından bu kapasitede, gerçekten kapsamlı test web sitelerine sahip olmayacaksınız. İnsanların ezici çoğunluğu için, web sitesi testi tam zamanlı bir meslek olarak tasarlanmamıştır ve genel kârınızı değiştirmez. Bununla birlikte, nakit akışınıza katkıda bulunabilir ve tüm tasarruflarınızı tüketmeden bir tatilden veya iyi bir satın alımdan sonra size mütevazı bir ekstra hafta sonu harcaması sağlayabilir.

Genel olarak, neredeyse tüm web sitesi test şirketleri, test edilen web sitesi başına 10 ABD doları öder. Bazen 15-25 ABD doları alabilirsiniz, ancak bunlar alışılmadık istisnalardır ve genellikle yalnızca deneyimli kişilere sunulur. Bir saha testi oturumu tipik olarak 15 ila 30 dakika sürer, ancak yaklaşık 10 dakikada tamamlanabilen çok az şey vardır.

Çoğu durumda, web sitesi test fırsatları son kullanıcılara e-posta yoluyla veya çevrimiçi bir platform içinde gönderilir ve erişim elde etmek için testi “talep etmeniz” gerekir. Seçenekler için yarışan kullanıcı sayısıyla, bazı şirketlerle test edilmek diğerlerine göre kesinlikle daha zor olabilir. Her gün web sitelerini test etmek için beş teklif alırsanız, büyük olasılıkla bir veya iki kişiyi etkili bir şekilde talep ediyorsunuz ve hemen harekete geçmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, günlük ek bir 10 ABD doları kolayca eklenebilir. Bu oranda haftada beş web sitesini test ederseniz, her ay fazladan 200 $ ürettiğinizi kolayca varsayabilirsiniz.


1 Görev Tamamladı,
TL Kazandı.